سرمربی تیم ملی انگلیس-انگلیس-جام جهانی 2018 روسیه-خوشحالی سرمربی سه شیرها

طرفداری- انگلیس موفق شد ساعاتی قبل کلمبیا را در ضربات پنالتی شکست دهد تا راهی مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه شود.

گرت ساوتگیت، سرمربی سه شیرها پس از صعود شاگردانش به جمع هشت تیم برتر جهان در مصاحبه با ITV اظهار داشت:

احساس فوق العاده ای دارم. به نظرم شایسته صعود بودیم چرا که ۹۰ دقیقه عملکرد خوبی ارائه دادیم، از پس دشواری های بازی برآمدیم و در پی ناامیدی بعد از دریافت گل، خونسردی مان را حفظ کردیم. تمامی بازیکنان و کادر تیم شایسته ستایش هستند.

ضربات پنالتی همواره دشوار است. با بازیکنان گفت و گویی طولانی و جدی در خصوص چگونگی عملکرد در ضربات پنالتی داشتم. آن ها مطابق صحبت های مان، خونسردی شان را حفظ کردند تا لحظات خاصی را رقم بزنند. ما تکنیک زدن ضربات پنالتی و نقش دروازه بان را بررسی کرده بودیم.

لحظات خاصی را سپری کردیم اما از حالا به بازی برابر سوئد (حریف انگلیس در مرحله یک چهارم نهایی) فکر می کنم زیرا می خواهم به راه مان ادامه دهیم. نتایج انگلیس برابر سوئد ضعیف بوده زیرا برای چندین سال آن ها را دست کم گرفته بودیم.

با بازیکنان درباره نوشتن تاریخ خودمان صحبت کرده ام. نباید تسلیم فشاری شویم که به خاطر عملکرد انگلیس در گذشته حس می شود. این بازی خاص بود اما باید راه مان را ادامه دهیم زیرا هنوز قصد رفتن به خانه را ندارم!

منبع: طرفداری

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *