ایتالیا - سری آ - ناپولی

طرفداری- ناپولی با پیروزی ۲-۰ مقابل بنونتو، بار دیگر بالاتر از یوونتوس در صدر جدول قرار گرفت تا رویای بردن اسکودتو به جنوب ایتالیا از همیشه به واقعیت نزدیکتر جلوه کند. مائوریتزیو ساری، سرمربی ناپولی پس از این مسابقه در مصاحبه ای با مدیاست پرمیوم، گفت:

بنونتو هنوز زنده است و می تواند ضربه بزند؛ به خصوص در خانه، آنها نشان دادند چه تیمی هستند. این دیدار بسیار سخت تر از چیزی بود که جدول به ما نشان می دهد. بازی آسانی نبود چون بنونتو در هفته های اخیر بسیار متحول شده و تیمی غیرقابل پیش بینی شده است. انتظار داشتیم بنونتو با سیستم ۴-۳-۳ و با نفرات دیگری به میدان بیاید ولی باید بگویم که آنها باعث شگفتی ما شدند.

امروز هیچ مسابقه دیگری از جمله بازی یوونتوس را ندیدم پس از فرم آنها خبر ندارم. عجیب نیست که آنها قوی ترین تیم ایتالیا هستند. در حال حاضر سری آ شبیه بوندس لیگاست. جایی که به وضوح یک تیم از سایر تیم ها قوی تر است اما ما با عملکرد خوب خودمان، کورس قهرمانی را داغ نگه داشته ایم درحالیکه در آلمان، اینچنین نیست.

اینکه ناپولی صدر جدول است و بالاتر از یوونتوس قرار دارد؛ باعث شگفتی است. ما از ۲۳ بازی ۶۰ امتیاز گرفته ایم، این یک اتفاق غیرعادی محسوب می شود درحالیکه این موضوع کم و بیش برای یوونتوس، عادی است.

هیچ فشاری حس نمی کنیم چون فراتر از انتظارات همه کار کرده ایم. پیش فصل را فراموش نکنید؛ همه می گفتند امسال رقابت بین یوونتوس و میلان است اما ما اینجا هستیم. فراتر از حد تصورم ظاهر شده ایم؛ فراتر از حد تصور باشگاه، ظاهر شده ایم.

مصدومیت مرتنز؟ جدی به نظر نمی رسید اما فردا باید به طور دقیق شرایطش را بررسی کنیم.

تمدید قرارداد؟ هیچ مشکلی بین من و دی لورنتیس وجود ندارد اما روز جمعه با او ملاقاتی نخواهم داشت چون شنبه باید بازی کنیم. فعلا روی مسائل دیگری باید تمرکز کنم.

منبع: طرفداری

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *