سرمربی رئال مادرید

طرفداری – گل دقیقه آخر آسنسیو باعث شد رئال مادرید در خانه لگانس پیروز شود تا کار آسان تری در بازی برگشت برای صعود به نیمه نهایی داشته باشد. زین الدین زیدان سرمربی رئال مادرید پس از بازی در کنفرانس خبری گفت:

احساس خوبی داریم. پیروزی خوبی برای ما بود. کلین شیت به دست آوردیم و پیروزی خارج از خانه کسب کردیم. باید از نتیجه راضی باشیم. بازی کمی پیچیده شده بود اما در نهایت موفق به پیروزی شدیم. باید به بازیکنان تبریک بگویم زیرا بازی مهمی بود. در زمینه کارهای دفاعی خوب عمل کردیم. مهم است که همه در دفاع شرکت کنیم تا در هر زمانی احساس خطر نکنیم. مهمترین مساله پیروزی بود اما به یک نتیجه خوب دیگر در برنابئو نیاز داریم تا صعود کنیم. 

تعادل در تیم خیلی مهم است. حریف تلاش کرد تا به ما ضربه بزند اما بازی را کنترل کردیم. از این بابت خوشحالم. باید در تیم تعادل به وجود آوریم. مطمئنم که در آینده بهتر بازی می کنیم. در نیمه دوم بهتر کار کردیم و به یک گل مهم رسیدیم. 

خوش شانس بودید که دروازه تان باز نشد؟

به دلیل اینکه بازی شجاعانه ای انجام دادیم، برخی خطرها روی دروازه ما ایجاد شد. برخی از بازیکنان کم به بازی گرفته می شوند و در زمین راحت کار نمی کنند. طبیعی است. هدف ما امروز گل نخوردن بود. در مجموع بازی زیبایی نبود اما نتیجه خوبی گرفتیم. این یک نکته مثبت است. برخی روزها ما خوب بازی می کنیم اما نتیجه نمی گیریم. امشب برعکس بود. با پیروزی در سه یا چهار بازی متوالی می توانیم به یک نقطه عطف برسیم. 

مصدومیت وایخو:

فردا باید شرایط او را بررسی کنیم.

آسنسیو؟

خوب بازی کرد اما می تواند بهتر شود. یک گل مهم به ثمر رساند. 

منبع: طرفداری

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *