مدافع آرژانتینی بارسلونا

طرفداری – خاویر ماسکرانو، مدافع آرژانتینی بارسلونا هفته آینده با جدایی از این تیم راهی هبی چین خواهد شد.

به گزارش mundodeportivo، هفت و نیم فصل حضور درخشان ماسکرانو در نیوکمپ به روزهای پایانی‌اش نزدیک می‌شود. از یک ماه پیش بود که خبر علاقه رئيس کوچک به انتقال به هبی چین در رسانه‌ها منتشر شد. چندی بعد هم طرفین روی جزئيات انتقال به توافق رسیدند. بارسا کاپیتان چهارمش را بر خلاف میل قلبی با رقمی حدود ۱۰ میلیون یورو به فروش می‌رساند؛ یری مینا جانشین اوست و شماره پیراهن ۱۴ او نیز به خرید جدید باشگاه، فیلیپه کوتینیو خواهد رسید.

ماسکی در بازی خانگی مقابل اسپانیول در بازی برگشت کوپا دل ری از بارسلونا خداحافظی خواهد کرد. طبق توافق دو باشگاه، ماسکی تا ۲۶ ژانویه اجازه بازی برای بارسلونا را دارد و حالا قرار است ۲۵ ژانویه در بازی با اسپانیول از نیوکمپ خداحافظی کند. ماسکی که بازی امشب را از دست داده، دو بازی دیگر پیش رو دارد. یکی با رئال بتیس در لالیگا در بنیتو ویامارین و دیگری هم بازی برگشت با اسپانیول در نیوکمپ. 

انتظار می‌رود نیوکمپ برای خداحافظی با ماسکرانو مملو از تماشاگر شود. ماسکرانو یکی از بهترین خریدهای تاریخ باشگاه است که تعصبش همواره زبانزد بوده است. او تا امروز ۳۳۳ بار برای بارسا به میدان رفته و موفق به زدن ۱ گل هم شده است.

منبع: طرفداری

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *