آرسنال ترکیه قبرس ساحل عاج

طرفداری- امانوئل ابوئه حالا لباس هایش را با دست می شورد و توانی برای دیدن همبازیان سابقش در تلویزیون ندارد. 

به گزارش میرر، بازیکن سابق آرسنال با قلبی شکسته تعریف کرد که چطور از فوتبالیستی میلیونی به عنوان انسانی محتاج تبدیل شده است.

وقتی تیری آنری را از تلویزیون می بینم، برای او خوشحالم اما بابت وضعیت خود شرمنده می شوم. وقتی خودم را با او مقایسه می کنم، شرمنده می شوم. با او بازی کردم ام، اما وقتی او و کسانی که مقابلشان بازی کرده ام را در تلویزیون می بینم، با خود می گویم تو هم باید آنجا می بودی. بازیکنانی مانند فابرگاس، جیمی کرگر. حتی وقتی پاتریک ویرا را در آمریکا می بینم؛ او آنجا مربی است و دیدن این سخت است. 

ابوئه همه چیز را شش سال بعد از ترک آرسنال از دست داده است. 

باشگاه، همسر، خانواده و همه چیزم را از دست داده ام. حالا فقط پوست تنم را دارم. ماشین لباسشویی ندارم. جین هایم را با دست می شورم. یک روز به خانه آمدم تا دوش بگیرم اما آب سرد بود. به خواهرم زنگ زدم و پرسیدم چرا آب خانه من سرد است؟ گفت درجه گاز را چک کن و روی صفر بود. وضعیت مشابهی در مورد برق دارم. خانه ام برق ندارد. پیش تر چنین زندگی ای نداشتم.

او دو دختر چهارده و دوازده ساله به اسم های کلارا و میوا و یک پسر نه ساله به اسم ماتیس دارد که کریسمس را دور از آن ها خواهد بود. 

آن ها را نمی بینم و این آزارم می دهد. وقتی کنار آن ها هستم، آماده مقابله با هر چیزی هستم. دخترها معمولا به من زنگ می زنند اما حالا دو ماه است که زنگ نزده اند. دلم برای آن ها تنگ شده است. این عادلانه نیست. دردناک است. 

ابوئه بعد از پنج سال حضور در گالاتاسرای، برای مدتی بدون تیم ماند. بعد آزاد به ساندرلند رفت اما در ساندرلند به او بازی نرسید. تابستان اخیر به تورک اوجاعی قبرس منتقل شده است. اخیرا شایعه ای بود که او دچار ویروس ایدز شده اما تکذیب شد. او یک بار هم به خاطر مشکلات مالی یک سال از سوی فیفا محروم شده بود و بعد گفت که می خواست در آن روزها خودکشی کند

منبع: طرفداری

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *