لیگ برتر-پیکان-پدیده

طرفداری- تیم پیکان تهران برخلاف هفته های ابتدایی لیگ، روزهای خوبی را پشت سر نمی گذارد. شاگردان مجید جلالی امروز (جمعه) در هفته شانزدهم لیگ مقابل پدیده خراسان به تساوی رضایت دادند.

شاگردان مجید جلالی از هفته پنجم تا یازدهم موفق شدند ۷ پیروزی متوالی کسب کنند و خود را به عنوان یک مدعی نشان دهند. حتی آن ها موفق شدند تنها شکست پرسپولیس را در لیگ هفدهم را رقم بزنند که نشان از کیفیت بالای بازیکنان این تیم بود. اما روزهای خوش پیکان خیلی زود به پایان رسید و نوار پیروزی های این تیم به شکل بدی قطع شد.

در هفته دوازدهم پیکان مقابل صنعت نفت آبادان به تساوی ۱ بر ۱ رضایت داد که پس از آن روزهای تیره و تارِ این تیم آغاز شد. با تساوی مقابل پدیده در هفته شانزدهم، پیکان برای پنجمین دیدار پیاپی موفق نشد مقابل حریف خود به پیروزی برسد تا جایگاهش در بالای جدول متزلزل شود. پیکان با ۷ برد، ۵ تساوی و ۴ باخت توانسته ۲۶ امتیاز کسب و کند و در رده چهارم قرار گیرد.

شاگردان مجید جلالی بسیار خوش شانس بودند که رقیبشان، یعنی سایپا امروز موفق نشد حریفش را شکست دهد. سایپا مقابل سپاهان به تساوی رضایت داد، در صورتی که می توانست با پیروزی هم امتیاز پیکان شود.

در صورتی که پیکان نتواند این روند ناکامی اش را پایان دهد، وارد یک بحران جدی می شود. پیکان تیمی بود که برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا می جنگید، اما با ناکامی در این ۵ بازی جایگاه خود را به خطر انداخت. حالا باید دید مجید جلالی، سرمربی باتجربه پیکان در ادامه لیگ چه خواهد کرد و می تواند این تیم را از بحران خارج کند یا خیر.

منبع: طرفداری

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *