سرمربی-تیم-ملی-بلژیک-جام-جهانی-روسیه

طرفداری – روبرتو مارتینز، سرمربی تیم ملی بلژیک از دیدار رده بندی جام جهانی روسیه با انگلیس می‌گوید.

به گزارش وب سایت رسمی فیفا، روبرتو مارتینز در کنفرانس مطبوعاتی پیش از این بازی گفت:

از این بازی برد می‌خواهم. شما می‌خواهید هر تورنمنتی را خوب به پایان ببرید چون بازی آخر همیشه چیزی است که بیشتر از بقیه به خاطر می‌سپارید. هواداران هم لایق پیروزی هستند و می‌خواهیم با احساسی خوب به خانه برگردیم. یک بار دیگر هم با انگلیس بازی کردیم و هیچ رمز و رازی درباره حریف فردا وجود ندارد. می‌دانیم راه موفقیت انگلیس چه بوده است. آنها ۹ بار از روی ضربات آزاد به گل رسیدند. باید با آن کنار بیاییم. قرار نیست باز هم روی این ضربات گل بخوریم.

از بازی فردا برد می خواهیم و به همین خاطر هم هست که من بهترین ترکیب ممکن را به زمین خواهم فرستاد. گرچه شاید تغییراتی هم داشته باشیم. بالاخره این بازی هفتم ما است و خستگی هم هست. پس شاید چند بازیکن را عوض کنم. دروازه بان اما کورتوا خواهد بود چون من در این پست ثبات می‌خواهم. البته سطح بالای کورتوا در این تورنمنت به خاطر رقابت با مینیوله هم بوده اما صادقانه باید گفت دروازه بان نمی‌تواند در یک بازی ۱۰ دقیقه بازی کند. تیبو گزینه نخست ما است اما برای سیمون هم احترام زیادی قائلیم.

آیا مارتینز پس از جام جهانی هم سرمربی بلژیک خواهد بود؟ این را نمی‌توانم تضمین کنم چون شاید فدراسیون پس از دو باخت متوالی بخواهد مرا اخراج کند – می‌خندد- شوخی بود اما فوتبال امروزه همین است.

هازارد به رئال مادرید؟ ادن می‌تواند در هر تیمی بازی کند. او یکی از کامل ترین بازیکنان در فوتبال مدرن است. در دوئل‌های یک به یک بازیکنان بهتر از هازارد معدودند؛ او می‌تواند یک خط دفاعی را با یک حرکتش از بازی خارج کند. ادن همچنین شخصیت بزرگی دارد و رهبر خوبی است. یک بازیکن در خدمت تیم. با ذهنیت برنده. با ذهنیت برنده‌ای که او اکنون دارد، واقعا می‌توانید یک تیم را حول او بسازید. او توانایی بازی و درخشش در هر تیم دنیا را دارد.

منبع: طرفداری

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *