ایجنت فوتبال - دوناروما - ایتالیا - سری آ

طرفداری- مینو رایولا به فاصله ۲۴ ساعت از مصاحبه قبلی اش دوباره در مورد دوناروما و بالوتلی صحبت کرده است. وی تاکید دارد که دروازه بان میلان برای برداشتن گام بعدی در دوران حرفه ای خود باید میلان را ترک کند و در سطح اولین بازی های اروپایی به میدان برود.

رایولا در مصاحبه ای با Radio Kiss Kiss گفت:

دوناروما هنوز بهترین دروازه بان جهان نیست اما می تواند گلر شماره یک جهان باشد به شرطی که انتخاب های درستی در دوران حرفه ای خود داشته باشد. او باید سال آینده به باشگاه بزرگی ملحق شود. این نظر شخصی من است.

بالوتلی؟ واضح است هر باشگاهی او را به صورت رایگان به خدمت بگیرد، معامله پرسودی انجام داده است. اگر من رئیس ناپولی بودم بالوتلی را به این تیم می آوردم؛ او یکی از بهترین مهاجمان در دسترس برای این تیم است و برای جو این تیم ایده آل محسوب می شود. بالوتلی بازیکن ارزشمندی در زمین مسابقه است؛ او از نظر اخلاقی و رفتاری پیشرفت کرده است. با توجه به شخصیت و ویژگی های بالوتلی، ناپولی جای ایده آلی محسوب می شود. بازیکنان زیادی نیستند که از آمدن به شهر ناپل استقبال کنند اما بالوتلی یکی از آنها نیست. 

او با انتظارات بالای هواداران این تیم مشکلی ندارد چون قبلا هم در بزرگترین باشگاه های جهان بازی کرده است؛ تازه این فشارها تاثیر مثبتی روی کارش دارد؛ دقیقا مثل زلاتان.

بوناونتورا؟ پیشنهادهای مهمی برای او به دستم رسیده است.

اسکودتو؟ واقعیت این است که ناپولی به شدت برای این هدف مهم می جنگند؛ آنها امسال شانس خوبی دارند. باید همین طور به راهشان ادامه بدهند هرچند رقابت با یوونتوس کار راحتی نیست چون آنها به خوبی می توانند فشارها و شرایط سخت را مدیریت کنند.

منبع: طرفداری

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *