نقل و انتقالات میلان-سری آ-ماسیمیلیانو میرابلی-جانلوییجی دوناروما

طرفداری– حواشی بنر اعتراضی هواداران میلان و در پی آن، صحبت های ماسیمیلیانو میرابلی ادامه دارد. مینو رایولا، سوپرایجنت دنیای فوتبال، بالاخره سکوتش را شکست و در خصوص اتفاقات اخیر بیانیه ای منتشر کرد.

حرف هایی که میرابلی علیه من زده را به خاطر سپرده ام. ما در کشوری دموکراتیک هستیم و او می تواند هرچه می خواهد بر زبان بیاورد. میرابلی با من مشکلی شخصی دارد و از دوناروما برای حمله به من استفاده کرد. نمی خواهم مضحکه رسانه ها شویم. مخصوصا که نمی خواهم دوناروما تحت تاثیر قرار بگیرد. در زمان و جای مناسب، جواب میرابلی را خواهم داد.

جیجو هیچ تقصیری ندارد و هیچ کار اشتباهی هم انجام نداده. درست نیست که از او علیه من استفاده کنند. مشکل نه جیجو است نه آنتونیو. نه باشگاه و نه میرابلی، در مورد بنر هواداران هیچ واکنشی نشان ندادند. مخصوصا آنتونیو که خرید او، خریدی فنی بود و توسط خود میرابلی انجام گرفت. حداقل کاش این را توضیح می داد. 

می خواهم یادآوری کنم که تابستان گذشته، دوناروما پیشنهادات مالی خوبی داشت که هیچ بازیکنی آن را رد نمی کرد، اما جیجو و خانواده اش، با قلبشان تصمیم گرفتند. به تصمیم آن ها احترام گذاشتم. علاقه دارم جیجو در آرامش به کارش ادامه دهد، چون در این صورت می تواند بهترین بازی هایش را نشان دهد. این امر، باید اولویت سران میلان باشد. میرابلی این روزها با استفاده از این بحث ها، سعی در دور کردن اذهان عمومی از مشکلات اصلی میلان دارد. هیچ مشکلی با میلان ندارم و برایشان آرزوی موفقیت می کنم چون برایم اهمیت دارند. چهار موکل در میلان دارم. به دستاورد های کسانی که همکاری می کنم، علاقمندم. علاوه بر این، باور دارم برای فوتبال ایتالیا، بازگشت میلان به قله فوتبال اروپا امری ضروری است.

حال گتوزو آمده. او کسی است که واقعا دوست دارم و برایش احترام قائلم. اخبار اشتباه زیادی خواندم که اصلا جواب دادن به آن ها، منطقی نیست. هیچوقت به صورت علنی در مورد مشکلات موکلانم حرف نزده ام. رابطه ای سراسر احترام و حرفه ای با دکتر فاسونه که اخیرا هم ملاقاتی با او داشتم، برقرار کرده ام. اگر مشکلی باشد، با دکتر فاسونه صحبت خواهم کرد تا حلش کنیم. فعلا آنتونیو یا جیجو هیچ تقصیری ندارند. این مشکل در مورد اکثر موکلانم وجود دارد.

منبع: طرفداری

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *