ایتالیا - سری آ - جنوا - اینتر

طرفداری- آندره آ رانوکیا، کاپیتان امشب اینتر در بازی مقابل جنوا با دفاع از عملکردش گفت، این اولین گل به خودی او از زمان حضورش در سری آ بوده است. اینتر امشب در ادامه نتایج ناامید کننده خود با نتیجه ۲-۰ مغلوب جنوا شد؛ گل اول جنوا به شکل عجیبی با همکاری دو مدافع نراتزوری رقم خورد!

رانوکیا پس از مسابقه در مصاحبه ای با مدیاست پرمیوم گفت:

فقط می توان گفت که اگر آن توپ در آخرین لحظات نیمه اول وارد دروازه نمی شد، نتیجه بهتری در انتظارمان بود؛ اما این حوادث در فوتبال پیش می آید. در نیمه دوم به خوبی واکنش نشان دادیم و تلاش کردیم اما گل دوم آن ها کار را سختر از قبل کرد. باید به فکر بازی آینده باشیم چون به هر سه امتیاز بازی با بنونتو نیاز داریم.

گل به خودی رانوکیا، اولین گل به خودی او در ۱۸۶ حضورش در سری آ بود. وی در این مورد گفت:

وقتی بخواهد بشود، می شود و کاری از دستم بر نمی آمد. فکر می کنم تنها یک گل به خودی در طول ۱۸۶ مسابقه خیلی بد به نظر نمی رسد هرچند آرزو می کردم همیشه عدد صفر در این مورد جلوی نامم باشد. اشکرینیار سعی کرد توپ را دفع کند اما دقیقا به زانوی من خورد و وارد دروازه شد؛ خیلی سریع اتفاق افتاد.

غیبت ایکاردی و پریشیچ نباید بهانه ما برای این شکست باشد؛ راهی طولانی در پیش است و باید از همین بازی آینده دوباره کارمان را شروع کنیم. اگر بخواهیم در فکر این بازی بمانیم و در موردش دائما صحبت کنیم، پیشرفتی حاصل نمی شود. سریعا باید روی دیدار آینده تمرکز کرد.

 

منبع: طرفداری

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *