همایش رئیسی 2

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری تسنیم،‌ تولیت آستان قدس رضوی در ادامه سفر خود به لبنان با جمعی از علما مسلمین این کشور دیدار کرد. حجت الاسلام والمسلمین رئیسی در این دیدار با اشاره به اینکه جبهه مقاومت و فرزندان ملت لبنان در حزب الله یکی از اصلی ترین ستونهای مبارزه با تروریسم در منطقه به شمار می آیند، افزود: نبرد بی نظیر ارتش لبنان و جبهه مقاومت در قلمون غربی و پاکسازی آن منطقه از تروریستهای تکفیری یکی از مهمترین نبردهای ضدتروریستی منطقه به شمار می آید که خطر و شر تروریسم را از کشور و ملت لبنان دور کرد.

وی افزود: همه جهان و حتی کشورهای غربی و اروپایی باید قدردان جبهه مقاومت و جوانان لبنان و سوریه و عراق باشند که با نثار جان خود اجازه تشکیل یک قلمرو مبتنی بر تروریسم را ندادند.

تولیت آستان قدس رضوی در ادامه گفت: اگر قلمرو داعش در منطقه ایجاد میشد، یک غده سرطانی جدید برای صدور تروریسم شکل میگرفت که همه جهان را تهدید میکرد.

حجت‌السلام و المسلمین رئیسی با تاکید به تمایل رژیم صهیونیستی به گسترش قلمرو داعش گفت: رژیم صهیونیستی بواسطه ماهیت تروریستی خود بسیار تمایل داشت که قلمرو داعش به عنوان دومین کانون تروریسم دولتی در منطقه شکل بگیرد اما جبهه مقاومت این توطئه را با مجاهدت خود در نطفه خفه کرد.

وی در پایان گفت: انشاءالله کانون اول تروریسم نیز به همین سرنوشت شوم دچار خواهد شد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم نیوز

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *