هافبک گرمیو - لیگ برزیل

طرفداری – رومیلدو بولزان جونیور، رئیس باشگاه گرمیو انتقال تابستانه آرتور ملو به بارسلونا را رد کرد.

ملو ۲۱ ساله از پدیده‌های لیگ برزیل است. این هافبک باکیفیت فصل گذشته با درخشش‌هایش، گرمیو را به قهرمانی لیبرتادورس رساند و چشم بارسلونا را گرفت. آبی اناری‌ها پس از مدتی مذاکره با پرداخت ۴ میلیون یورو، حق خرید این بازیکن را در اختیار گرفتند. طبق توافق، بارسا تنها تا ۱۵ جولای وقت دارد با پرداخت ۲۶ میلیون دیگر، آرتور را مال خود کند. طبق قرارداد، بارسلونا حتی در صورت فعال کردن این بند خرید هم نمی‌تواند ملو را تا ژانویه در اختیار داشته باشد.

به گزارش mundodeportivo، اما با جدایی اینیستا، بارسا می‌خواهد ملو از تابستان در ترکیب تیم باشد. به همین منظور هم پپ سگوارا به برزیل سفر کرده است. اما رئيس گرمیو آب پاکی را روی دست بارسلونا ریخت و گفت:

هیچ شانسی برای انتقال تابستانه ملو به بارسلونا وجود ندارد چون قرارداد نوشته شده و در آن، چنین چیزی اصلا گنجانده نشده است. تنها کاری که بارسلونا در تابستان می‌تواند کند، فعال کردن بند خرید دائم ملو تا ۱۵ جولای است. آنها در طول مذاکرات، هرگز چنین احتمالی را مطرح نکردند که شاید آرتور را در میانه فصل – لیگ برزیل – به خدمت بگیرند.

البته تجربه نشان داده تیم‌های برزیلی با دریافت چند میلیون اضافه تر، راضی به فروش زودتر از موعد بازیکنانشان خواهند شد. در قضیه یری مینا نیز همین اتفاق افتاد.

منبع: طرفداری

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *