سمپدوریا - آ اس رم - ایتالیا - سری آ

طرفداری- اوزه بیو دی فرانچسکو سرمربی رم اعلام کرد فردا ادین ژکو مقابل سامپدوریا بازیکن ثابت خواهد بود. به نظر می رسد ژکو و امرسون پالمیری در آستانه انتقالی دوگانه به چلسی هستندY با این حال سرمربی رم می خواهد با همه قدرتش به جنوا برود.

به نقل از Football-italia، در نشست مطبوعاتی پیش از دیدار با سمپدوریا، دی فرانچسکو گفت: 

با توجه به وضعیت فعلی، ژکو فردا از ابتدا به میدان می رود حتی با اینکه باید وضعیت روحی اش را مورد ارزیابی قرار دهیم. می خواستم حداقل اجازه دهم تا امروز راحت باشد. با او حرف می زنم، ولی حالا به وی تکیه می کنم. بعد با هم تصمیم می گیریم. ژکو بازیکن رم است و اینکه بتواند بازی کند منصفانه است. ما بعد همه چیز را بررسی می کنیم.

خبرنگاران دائم از دی فرانچسکو پرسیدند، چه کسی می تواند جانشین ژکو شود. وی گفت:

شما دارید روی صداقت و پاسخگویی من پیش بینی می کنید؛ فعلا مشغول صحبت در مورد قضیه ای هستیم که وجود خارجی ندارد. بعد از آن باید برخی بررسی ها انجام شود. ما شیک و دفرل را داریم که می توانند مهاجم نوک باشند، ولی فعلا که آن نقش برای ژکوست. بعد حرف های مونچی را به شما یادآور می شوم، اینکه باشگاه در خصوص برخی مسائل تصمیم گیری می کند. انتخاب های آینده می توانند به یک وینگر یا یک مهاجم مرکزی مربوط شود، یا هر دو. فقط باید به حرفه ای گری بازیکنان تکیه کنم، ما حرفه ای هستیم و این جنبه اولین و مهمترین موضوع است؛ بهانه ای در کار نیست.

ظاهرا شما از فروش ژکو راضی به نظر نمی رسید و این یعنی با تصمیم باشگاه موافق نیستید؟

شما راه خودتان را انتخاب می کنید و اگر مسئله ای باشد که باید به آن رسیدگی شود شما کسی نیستید که تصمیم گیری می کنید. می توانم به باشگاه بگویم چیزی نفهمیدم و به خانه ام بروم یا اینکه در مورد مسئله حرف بزنم. من کسی نیستم که فرار می کند. مسائلی هست که نمی شود درگیرشان شد، بحث موافق بودن یا نبودن نیست. من تصمیم گرفتم سرمربی رم باشم و تا آخر پای این تصمیم می مانم.

ممکن است او بازی نکند؟ اگر بازی کند و مصدوم شود، مشکلی در انتقالش به چلسی پیش می آید؟

هر چیزی ممکن است!

همیشه تیمم را با استقلال کامل انتخاب می کنم. همیشه اینطور بوده و همیشه اینطور خواهد بود. من تصمیم می گیرم که فردا ژکو بازی کند یا نه.

آیا این تصمیمات در بازار به کار رم در لیگ قهرمانان اروپا و بازی با شاختار، آسیب می زند؟

می توانیم پس از ۱ فوریه در موردش حرف بزنیم. در هر مسابقه ای برای برد بازی می کنیم و ما این را نشان دادیم. حالا باید با ثبات باشیم و منسجم، چیزی که مقابل اینتر دیدم. روحیه مناسبی دیدم که به ما امکان می دهد به بهترین شکل با شاختار روبه رو شویم؛ البته با بازیکنانی که در اختیارم هستند.

منبع: طرفداری

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *