دیوان محاسبات مانع بازگشت نجومی‌بگیران به جایگاه‌های مدیریتی شود

حجت‌الاسلام سید ناصر موسوی لارگانی نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به موضوع بازگشت به کار چند مدیر نجومی‌بگیر به کار، اظهار داشت: مقام معظم رهبری در خطبه‌های نماز عید فطر فرموده بودند که این حقوق‌های ظالمانه و غیرمتعارف به بیت‌المال بازگردد و تاکید کردند که اینها لیاقت مدیریت را ندارند و باید از کار برکنار شوند.

وی با بیان اینکه برخی از مردم از لحاظ اقتصادی در شرایط مناسبی نبوده و به نام شب خود محتاج هستند، افزود: این در حالی است که برخی از مدیران برای خودشان حقوق‌های چند ده میلیونی مصوب کرده‌ بودند و از بیت المال می‌گرفتند.

نماینده مردم فلاورجان در مجلس، گفت: بازگشت مدیران نجومی بگیر به کار علی‌رغم اینکه خیلی‌ از آنها اعلام پشیمانی هم نکردند ظلم به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

حجت الاسلام موسوی لارگانی تاکید کرد: دیوان محاسبات و سازمان بازرسی کل کشور به این مسئله ورود کنند و جلوی بازگشت مدیران متخلفی که به کار گرفته شدند را بگیرند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه بازگشت مدیران نجومی‌بگیر به کار خلاف قانون است، تصریح کرد: ما مدیران جوان و توانمندی در کشور داریم که آنها به کار گرفته نمی‌شوند؛ لذا بازگشت این افراد به کار به نوعی دهن‌کجی به مردم است.

انتهای‌پیام/

 

منبع: تسنیم نیوز

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *