فیرپلی مالی یوفا-میلان-سری آ-لی یونگ هونگ

طرفداری– یوفا دیروز تصمیمش را در خصوص میلان اعلام کرد که باعث بهت و حیرت سران باشگاه شد و حتی مارکو فاسونه اعلام کرد وکلای این باشگاه به دلیل خدشه دار کردن وجهه میلان توسط یوفا، وارد عمل خواهند شد.

حال این سوال پیش می آید که در بدترین و بهترین حالت، چه اتفاقی برای روسونری خواهد افتاد. در ابتدا یوفا هنوز تصمیم خاصی در مورد میلان نگرفته و اعلام نظر نهایی، در ماه ژوئن صورت خواهد گرفت. با این حال میلان نیوز معتقد است فاسونه به تصمیم یوفا اعتراض خواهد کرد.

در سوی دیگر بدترین سناریو در صورت جریمه میلان، می تواند محدود شدن بودجه نقل و انتقالاتی، یا محدود کردن تعداد بازیکنان برای حضور در رقابت های اروپایی باشد. گفته می شود این گزینه که روسونری را از لیگ اروپا حذف کنند، بسیار بعید است.

این سوال مطرح است که چرا منچسترسیتی و پاری سن ژرمن با وجود صرف هزینه های بیشتر نسبت به میلان، با این نهاد به توافق رسیده اند. دلیل این امر، قطعی نبودن وضعیت مالک روسونری عنوان شده است. یوفا باور دارد بدهی شخصی لی یونگ هونگ به الیوت، می تواند برای آینده باشگاه دردسرساز باشد. حال طبق این جریان، اگر آقای لی نتواند بدهی اش را به الیوت پرداخت کند، میلان در اختیار الیوت قرار خواهد گرفت تا این موسسه با قوی تر کردن باشگاه، آن را به بالاترین قیمت ممکن بفروشد.

در حال حاضر میلانو فینانتزا گزارش می دهد استفن راس، مالک تیم میامی دلفینز، که در حدود ۷٫۶ میلیارد دلار دارایی خالص دارد، نسبت به خرید دیاولو از خود علاقه نشان داده است. همچنین بانک معروف گلدمن ساکس، به شدت به الیوت فشار می آورد تا میلان را خریداری کند. در صورت تغییر مالکیت، سران جدید میلان می توانند با یوفا طبق قراردادی جدید به توافق برسند. 

منبع: طرفداری

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *