لیگ برتر ایران - جام خلیج فارس

طرفداری- بیژن تاجیک، سهامدار، نماینده مجمع، عضو و دبیر کمیته واگذاری باشگاه نفت طلاییه از تلاش عده ای برای سوق دادن این تیم به سمت انحلال خبر داد و اظهار داشت با همکاری بازیکنان، مربیان و مسئولین دلسوز از تیم دفاع می کنیم تا منحل نشود.

به نقل از فارس، بیژن تاجیک در خصوص نامه‌ای که روز گذشته از سوی رضا گل‌محمدی مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران خطاب به سلحشور عضو و رئیس شورای مرکزی ورزش وزارت نفت منتشر شد، گفت:

اول اینکه باشگاه نفت تهران به وزارت نفت ارتباطى ندارد که شوراى مرکزى ورزش آن مورد خطاب قرار می‌گیرد. دوم اینکه این نامه در فضاى مجازى برایم ارسال شد تعجب کردم. آخر وقت ادارى از دفتر دکتر سلحشور سئوال کردم اظهار داشتند چنین نامه‌ای به دفاتر دکتر سلحشور نرسیده است و بازگشت به شماره نامه بدون تاریخ مندرج در آنهم اصلا از هیچ‌یک از دفاتر او به اداره کل ورزش ارسال نشده است. این چه معنایی دارد که نامه‌ای که هنوز به دست مسئول طرف مقابل نرسیده در فضای مجازی دست به دست می‌شود؟ به نظر می‌رسد پشت پرده این اتفاق مسائل دیگری هم وجود دارد. در این نامه‌ای که دیروز منتشر شد، به نامه‌ای اشاره شده که تاریخ ندارد و مشخص نیست مربوط به کجاست. به نظر می‌رسد آقاى گل‌محمدى تحت تاثیر خود فروشان ورزشی شتابزده عمل کرد. توقع صیانت از تیم را داریم نه تضعیف روحیه بازیکنان و مربیان را. همچنان با همکارى بازیکنان، مربیان  و مسئولین دلسوز از تیم دفاع می‌کنیم و نخواهیم گذاشت همانند دوره قبل تیم را به سمت انحلال ببرند.

وی در پاسخ به این سؤال که منظور شما از خود فروشان ورزشی چیست، افزود:‌

برخی‌ها می‌گویند اتفاقات پشت پرده به خاطر مافیای در فوتبال است اما من می‌گویم مافیا با همه فسادش ساز و کار و اصولی دارد اما اینها پست‌تر از این هستند. ما در جامعه متاسفانه همانگونه که خود فروشان اجتماعی داریم اینها هم از نوع خود فروشان ورزشی هستند.

تاجیک تصریح کرد:

مطمئنا در پشت پرده این مسائل خود فروشانى هستند که می‌خواهند این کارها را به سمت و سوی خاصی هدایت کنند که منافع خودشان حاصل گردد. این ارزان فروشان شیوه کارشان هم این است که حرف ناحقى را از دهان مصلحین مختلف انتشار می‌دهند و افراد کم بنیه مالى را هم براى جوسازى أجیر می‌کنند تا مسئولین را به سمت اهداف سود جویانه خود جهت تصمیم گیًرى هدایت کنند.++

سهامدار، نماینده مجمع، عضو و دبیر کمیته واگذاری باشگاه نفت افزود:

از متولیان ورزش خواهش می‌کنم کار گروه مجرب و متخصصى را مسئول رسیدگى به سالم سازى فضاى ورزشى نمایند. خصوصا فوتبال و در این راستا هم رسالت سنگینى به عهده خبرنگاران متعهد و ورزش دوستان است.

منبع: طرفداری

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *