وینگر برزیلی فلامینگو - فلامینگو - رئال مادرید

طرفداری – وینیسیوس جونیور، وینگر برزیلی و تکنیکی فلامینگو که طبق قرارداد باید در نقل و انتقالات تابستان ۲۰۱۸ راهی رئال مادرید شود، از تمایلش برای بازی در برزیل تا پایان سال ۲۰۱۸ گفت.

وینیسیوس ۱۷ ساله که از او به عنوان یکی از آینده‌دارترین بازیکنان برزیلی دنیا نام می‌برند، پس از اینکه مورد توجه چندین باشگاه بزرگ اروپایی قرار گرفت، نهایتا به رئال مادرید پیوست و قرار شد برای رسیدن به سن قانونی مجاز برای انتقال به اروپا، تا تابستان ۲۰۱۸ در فلامینگو بماند. وینیسیوس که فصل گذشته برای اولین بار به تیم اول فلامینگو رسید، در ۲۵ بازی در لیگ برزیل موفق به زدن ۳ گل و ارسال ۱ پاس گل شد. 

به گزارش AS، با این حال، به نظر وینیسیوس همچنان دوست دارد در برزیل بماند:

هنوز درباره چیزی تصمیم نگرفته‌ایم. تنها سه روز است که تعطیلاتم را شروع کرده‌ام. اجازه دهید درباره نقل و انتقالات و آینده تنها زمانی که سال جدید شروع می‌شود، صحبت کنیم. شخصا دوست دارم تا پایان سال ۲۰۱۸ در فلامینگو بمانم. پس از فتح کوپا لیبرتادورس، با خیالی کاملا آسوده می‌توانم به تیمی دیگر – رئال مادرید – بروم. انتقادات رسانه‌های اسپانیایی از من؟ زیاد در جریان نیستم. از پتانسیلم خبر دارم. ذهنی آرام دارم و خونسردم. هرگز اجازه نمی‌دهم انتقادات به ذهنم نفوذ کند و روی فوتبالم اثر بگذارد.

گفتنی است رئال مادرید اصلا دوست ندارد برای رونمایی از هفتمین خرید گران قیمت تاریخش تا سال ۲۰۱۹ صبر کند. کهکشانی‌ها برای وینیسیوس در ۱۶ سالگی، ۴۵ میلیون یورو پرداخت کردند.

منبع: طرفداری

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *