جمعیت ایثارگران

به گزارش حوزه احزاب خبرگزاری تسنیم، جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی به مناسبت سالروز حماسه مردمی ۹ دی بیانیه‌ای صادر کرد.

متن بیانیه به شرح ذیل است.

بسمه تعالی
حماسه ۹ دی ،حماسه بصیرت امتی است که در سخت ترین شرایط و غبار آلوده ترین فضای سیاسی کشور پس از پیروزی انقلاب اسلامی دستهای پیدا و پنهان شیاطین فتنه‌گر و جریان‌های حامی آن‌را شناختند و با مقابله با جریانی که سعی در حذف اندیشه انقلابی امام خمینی (ره) و دستاوردهای آنرا داشت بر خواست. دست‌های جریان فتنه اگرچه در داخل از آستین برخی جریان‌های منحرف بیرون آمد و صدای آن از حلقوم وابستگان آن که بدنبال سکولاریزه کردن نظام اسلامی مبتنی اندیشه امام خمینی(ره) ولایت فقیه برخواست، اما سرپنجه عروسک گردان آن از سفارتخانه های آشوب طلب غربی به حرکت در می آمد.

در این فضای غبار آلود آنچه که بیش از هرچیزی حائز اهمیت بود، صدای یکپارچه ملت ایران بر ولایت مداری و صیانت از دستاورهای گران سنگ انقلاب اسلامی و تایید جمهوری اسلامی مبتنی بر اندیشه ولایت فقیه بود .

وقایع تلخ عاشورای سال ۸۸ و حضور میلیونی مردم ولایت مدار، غیور وبا صلابت ایران اسلامی در راهپیمایی باشکوه ۹ دی آن سال نمونه ای ازحرکت مردمی برای اعتلای آرمان‌های والای انقلاب اسلامی ایران بود و مردم در ۹ دی بار دیگر با پیرحکیم و فرزانه خود تجدید پیمان کردند و نشان دادند در همه فراز و نشیب‌های انقلاب اسلامی در کنار رهبر خود تا پای جان خواهد ماند.

مردم ایران هر گز فراموش نخواهد کرد دست‌های خائنی که سعی در همسویی دشمنان در تضعیف انقلاب اسلامی داشتند، آن‌ها که با حرکت‌های مذبوحانه خود آب به آسیاب دشمنان ریختند تاجایی که با صراحت استکبار غرب با تمام توان همنوا با خائنان داخلی برای به چالش کشاندن انقلاب اسلامی وارد میدان عمل شد.

ملت ایران هرگز فراموش نخواهد کرد حرکتهای ساده لوحانه برخ افراد و جریان‌های ساده لوح و بی بصیرتی که با خائنین خواسته یا ناخواسته هم صدا شد تا شادی پیروزی ملت ایران را در کامشان تلخ کند .

در این روز مظلومیت ملتی که بخاطر جهل جهال و کینه دشمنان کینه توز هزینه زیادی را پرداخت اما دست از آرمان‌های خود دست نکشید، متجلی شد .

مردم غیور ایران این روز را به عنوان سمبل حمایت از تمامیت ولایت برای همیشه پاس خواهد داشت و از آن بعنوان یکی از ایام الله و روزهای پرافتخار خویش چون لوحی زرین که در بر تارک انقلاب اسلامی خواهد درخشید حفظ و ثبت خواهد کرد  و مردان و زنان پر افتخار پدید آورنده این روز را گرامی خواهد داشت .

جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی به نشانه قدر دانی و پاسداشت حماسه ۹ دی به روح بلند و ملکوتی امام خمینی(ره) و شهدای انقلاب اسلامی و به همه کسانی که نگذاشتند انقلاب اسلامی از مسیر انقلابی خود منحرف گردد و یا دچار سستی و….گردد درود میفرستد و از مسئولین قوه قضاییه میخواهد که با محاکمه و مجازات سران فتنه و مجازات خائنین، آن‌هایی که خیال خام سستی در ارکان نظام را دارند را مجازت کند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم نیوز

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *