لیگ برتر-استقلال-عضو هیئت مدیره استقلال

طرفداری-حسن زمانی، عضو هیئت مدیره استقلال درباره برد ۴ بر صفر استقلال مقابل صنعت نفت آبادان در هفته شانزدهم لیگ خلیج فارس گفت:

پیش از شروع بازی پیش بینی ۳ بر صفر را کرده و این موضوع را هم به اطرافیان خود گفته بودم اما پیش‌بینی برد با ۴ گل را نمی‌کردم. این موضوع نشان می‌دهد تیم استقلال دارد به‌خوبی مدیریت می‌شود و اینکه سرمربی تیم از بازیکنان بر اساس توانایی‌های خود و جایگاهی که دارند استفاده می‌کند.

وی افزود:

تجربه شفر و کادرفنی او و همدلی بازیکنان با یکدیگر در نتایج اخیر استقلال خیلی موثر بوده است.

به گزارش میزان، عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال در مورد اینکه پیش بینی‌کرده بود این تیم تا پایان هفته هجدهم جزء ۳ تیم اول جدول قرار می‌گیرد هم تصریح کرد:

با بردن ۲ بازی پیش رو جزء سه تیم و در بدبینانه‌ترین حالت چهار تیم قرار می‌گیریم. ضمن اینکه از این پس تیم‌هایی مانند پارس جنوبی و پیکان و حتی فولاد در نتایجی که می‌‌گیرند افت می‌کنند و تا هفته ۲۱ می‌توانیم حتی در جایگاه دوم جدول هم قرار بگیریم.

وی درباره اینکه با توجه به اختلاف ۸ امتیازی پرسپولیس با تیم دوم جدول آیا امکان صدرنشینی استقلال هم وجود دارد، تاکید کرد:

با این روند حرکتی که تیم دارد استقلال می‌تواند در هفته ۲۵ صدر جدول را از پرسپولیس بگیرد. ضمن اینکه ما در جام حذفی هم در یک قدمی گرفتن جام قرار داریم مگر آنکه خودمان مرتکب اشتباه شویم.

زمانی درباره اینکه شفر اعتقاد دارد با توجه به حضور استقلال در آسیا این تیم نیاز به تقویت داشته و درخواست جذب یک مهاجم و یک بازیکن دیگر را از افتخاری داشته، خاطرنشان کرد:

هیئت مدیره مصوب کرده هر بازیکنی را که شفر می‌خواهد به خدمت بگیرد و در این زمینه مشکل مالی هم نداریم و تا هفته آینده قرار است ۲۰ درصد دیگر از قرارداد بازیکنان را پرداخت کنیم.

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال در مورد اینکه آیا مشکل صدور ویزا باعث شده میگوئل کلی، مربی جامائیکایی، مد نظر شفر تا امروز به کادرفنی این تیم اضافه نشود، تاکید کرد:

مشکل نیامدن او تا به امروز ربطی به ویزای ایران ندارد فقط به صورت کلی بگویم یکسری مسائل هست که به صورت اتوماتیک در حال حل شدن است.

وی در مورد گروه استقلال در لیگ قهرمانان آسیا هم گفت:

بر عکس آنچه خیلی‌ها می‌گویند گروه استقلال سخت است اما من معتقدم در گروه خوبی قرار گرفته‌ایم چون تیمی که می‌خواهد برای قهرمانی آسیا خیز بردارد باید با حذف کردن تیم‌های قوی و کم کردن تعداد مدعیان قهرمانی شروع کند.

زمانی درباره شکایت برخی از پیشکسوتان باشگاه استقلال یا تهدید شکایت آنها به AFC بابت طلبی که از گذشته از این باشگاه دارند، تاکید کرد:

اول ازهمه باید بگویم که همه ما جزء خانواده بزرگ استقلال هستیم و اگر مشکلاتی وجود دارد باید درون خانواده حل کنیم نه اینکه حل آنها را به بیگانگان ارجاع دهیم. برخی از پیشکسوتان با مدیرعامل باشگاه برای مطالبات خود مذاکراتی داشتند که متاسفانه نتوانستند به توافق برسند و از طریق این رسانه اعلام می‌کنم هیئت مدیره  باشگاه این آمادگی را دارد تا با حضور این افراد با ا«ها وارد مذاکره شده و بهیک توافق نهایی برای پرداخت مطالبت آنها برسند.

منبع: طرفداری

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *