کیه وو-یوونتوس-سری آ ایتالیا-ژست دستبند

طرفداری – در دیدار این هفته کیه وو و یوونتوس، تیم میزبان با دریافت دو کارت قرمز، ۹ نفره به کار ادامه داد و در نهایت ۲-۰ شکست خورد. 

به گزارش کالچو مرکاتو، اواخر نیمه اول بود که باستین به دلیل دریافت دومین کارت زرد از بازی اخراج شد. در نیمه دوم کاچاتوره نیز با کارت قرمز مستقیم داور مواجه شد. داور بازی، آقای مارسکا به دلیل ژست بازیکن کیه وو که یک دستبند را نشان داد و تهمت به عادلانه نبودن شرایط بازی، او را اخراج کرد. ژوزه مورینیو نیز در سال ۲۰۱۰ زمانی که سرمربی اینترمیلان بود، چنین حرکتی را انجام داده بود و در آن زمان، به خاطر این حرکت ۳ بازی محروم شد. 

به گزارش ItalianFootballTV، مقصود کاچاتوره از نشان دادن دستبند، این بود که نتیجه بازی از قبل تعیین شده زیرا داور پس از مصدومیت، به او گفت که صبر کند و بعد وارد زمین شود. جریان از این قرار بود که کاچاتوره روی زمین افتاده بود و این در حالی بود که بازی هنوز ۰-۰ بود و یوونتوس در حال حمله برای رسیدن به گل برتری بود. داور از او خواست تا به بیرون از زمین برود و مداوا را انجام دهد. او بلافاصله سعی کرد به زمین بازگردد تا در کرنر ارسالی یوونتوس حاضر باشد اما داور این اجازه را به وی نداد زیرا او حتی صبر نکرد تا مداوا انجام شود. کاچاتوره به خاطر تصمیم داور عصبانی شد و با نشان دادن دستبند به کنار زمین رفت. حین بیرون رفتن از زمین او دستش را بالا گرفت و شکل یک دستبند را نشان داد. پس از خروج از زمین نیز در کنار زمین این حرکتش را ادامه داد تا آقای مارسکا او را با کارت قرمز مستقیم اخراج کرد. 

منبع: طرفداری

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *