جهانگیری: مردم باید اراده مسئولان برای رفع دغدغه‌هایشان را احساس کنند

به گزارش حوزه دولت خبرگزاری تسنیم به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری در دیدار نوروزی شماری از مقامات کشوری و لشگری تاکید کرد: مردم باید عزم و اراده مسئولان برای رفع دغدغه‌ها و مشکلات‌شان را احساس کنند.

معاون اول رییس جمهوری، در این دیدار که همزمان با نخستین روز کاری سال ۱۳۹۷ و با حضور تعدادی از وزیران، معاونین رییس جمهوری، روسا و معاونین سازمان‌ها و دستگاه‌های اجرایی، استانداران، برخی مقامات و فرماندهان نیرو‌های مسلح، تعدادی از مدیران عامل بانک‌ها و مدیران و کارکنان نهاد ریاست جمهوری انجام شد، اسحاق جهانگیری ضمن تبریک سال جدید، برای همه مردم ایران آرزوی سربلندی و موفقیت کرد.

وی با اشاره به انتظارات مردم از مسئولین کشور گفت: با وجود مشکلات متعدد در کشور، همه دستگاه‌های اجرایی کشور باید با انرژی مضاعف و جدیت هرچه بیشتر تلاش کنند تا مردم عزم و اراده مضاعف مسئولین برای رفع دغدغه ها و کاهش مشکلات‌شان را احساس کنند.

معاون اول رییس جمهوری با یادآوری شعار سال جدید و نامگذاری سال ۱۳۹۷ از سوی مقام معظم رهبری تحت عنوان «حمایت از کالای ایرانی»، بر لزوم حمایت از بخش تولید و نیز تلاش همگانی برای تحقق شعار سال جاری تاکید کرد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم نیوز

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *