All-Star 2018-لیگ NBA

طرفداری- در آخرین مسابقه از جشنواره All-Star 2018، تیم های لبران جیمز و استفن کری در ورزشگاه Staple Center شهر لس آنجلس به مصاف هم رفتند. در این مسابقه کوین دورانت، راسل وستبروک، کایری اروینگ و آنتونی دیویس برای تیم لبران جیمز و در طرف مقابل جیمز هاردن، جوئل امبید، جیانیس آنتتوکومپو و دمار دروزن برای تیم استفن کری، بازیکنان شروع کننده بازی بودند.

                                                            گزارش بازی

پس از انجام مراسم آغازین، بازیکنان شروع کننده دو تیم، ۶۷ امین مسابقه All-Star را آغاز کردند.

کوارتر اول مسابقه با درخشش سنتر های دو تیم بسیار نزدیک آغاز شد اما در ادامه تیم استفن با بازی خوب آنتونی تاونز و دروزن توانست از حریف خود پیش بیافتد و این کواتر را با نتیجه ۴۲-۳۱ به سود خود به پایان ببرد. آنتونی دیویس در این کوارتر با پیراهن دمارکوس کازینز، هم تیمی خود در ساکرامنتو که به دلیل مصدومیت ادامه فصل را از دست داده بود، به میدان رفت.

اما با شروع کوارتر دوم، تیم لبران به رهبری کاپیتان خود توانست عملکرد بهتری از خود نشان دهد تا با نتیجه ۴۵-۳۶ پیروز این کوارتر شود. عملکرد دفاعی بازیکنان تیم لبران در این کوارتر بسیار مورد توجه قرار گرفت. از دیگر نکات جالب نیمه اول، عملکرد بسیار ضعیف جیمز هاردن در پرتاب ها بود؛ او در این نیمه تنها یک پرتاب از ۹ پرتاب ۳ امتیازی خود را وارد سبد کرد. استفن کری و راسل وستبروک نیز در این نیمه تنها ۳ امتیاز به دست آوردند.

رقابت دو تیم در کوارتر سوم نیز بسیار نزدیک بود و این کوارتر با نتیجه ۳۴-۳۳ به سود تیم استفن به پایان رسید. لیلارد از تیم استفن و دورانت از تیم لبران، بهترین بازیکنان این کوارتر بودند.

اما در کوارتر پایانی که اوج هیجان در این مسابقه بود، در حالی که تیم استفن کنترل بازی را در دست داشت، یاران لبران به تدریج بر بازی مسلط شدند و با درخشش کاپیتان خود توانستند در فاصله کمتر از ۱ دقیقه مانده به پایان بازی از حریف پیش بیافتند و در نهایت با ارائه یک دفاع خوب کامبک خود را تکمیل کردند و مسابقه را با نتیجه ۱۴۸-۱۴۵ به سود خود به پایان بردند. در پایان مسابقه، لبران جیمز برای سومین بار در دوران خود به عنوان MVP این مسابقات انتخاب شد.

لبران پیش از این نیز در سال های ۲۰۰۶ و ۲۰۰۸ این جایزه را از آن خود کرده بود.

                                                                آمار بازی
تیم بازیکن امتیاز بازیکن ریباند بازیکن پاس
تیم لبران لبران جیمز ۲۹ لبران جیمز ۱۰ کایری اروینگ ۹
تیم استفن لیلارد/دروزن ۲۱ کارل آنتونی تاونز ۱۰ کایل لوری ۱۱

 

منبع: طرفداری

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *