تیم ملی برزیل

طرفداری- برزیل در نخستین بازی خود در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه به تساوی ۱-۱ مقابل سوئیس رسید تا مثل سایر مدعیان این جام، با موفقیت کارش در روسیه را آغاز نکرده باشد. تیته پس از بازی تایید کرد از نتیجه کسب شده، راضی نیست.

به نقل از توئیتر رسمی تیم ملی برزیل، تیته پس از بازی گفت:

انتظار پیروزی در این بازی را داشتم؛ به هیچ وجه از نتیجه راضی نیستم. پنالتی بر روی گابریل ژسوس شاید از نظر داور به شکل دیگری برداشت شد اما در زمان گل سوئیس هم خطای واضح روی میراندا گرفته نشد. میراندا بعد از بازی به من گفت شاید باید خودم را روی زمین می انداختم تا داور خطا بگیرد اما به او گفتم همچین بازیکنی در تیم من جای ندارد؛ بازیکنی با خصوصیات دایو کردن در تیمی که من مربی اش هستم، نمی تواند جایی داشته باشد. گلی که خوردیم قطعا خطا بود؛ دلیل این گل ضعف در جای گیری و اشتباهات تاکتیکی نبود.

روبرتو فیرمینو اعتماد به نفس فوق العاده ای در لحظه دارد. وقتی وارد زمین شد کارش را به درستی انجام داد؛ او خیلی خوب بازی کرد. نتیجه مساوی شاید عادلانه نبود چون سوئیس فقط همان یک موقعیت را داشت که به نظرم خطا بود؛ حالا باید با تلاش و جدیت بیشتری به فکر دو بازی بعدی خود در گروه باشیم. داور می توانست در آن صحنه از کمک داوری ویدیویی استفاده کند؛ همین طور صحنه خطا روی گابریل ژسوس در محوطه جریمه نیز باید چک می شد.

برزیل طی دو سال اخیر نشان داده که روند موفقی را طی می کند؛ در این بازی بیش از اینکه به خاطر اشتباهاتمان یا عدم هماهنگی ضربه بخوریم، شانس کافی نداشتیم؛ می خواهیم بلافاصله از بازی بعدی نشان بدهیم که این نتیجه اتفاقی بوده است.

منبع: طرفداری

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *