حجت‌الاسلام محمدیان

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری تسنیم، حجت الاسلام والمسلمین محمدیان رئیس نهاد مقام معظم رهبری با صدور نامه‌ای از اقدام حضرت آیت الله آملی لاریجانی برای برگزاری جلسه با دانشجویان تقدیر کرد.

در متن این نامه آمده است:

حضرت آیت ا… آملی لاریجانی «زید عزّه»
ریاست محترم قوه قضائیه
سلام علیکم

با احترام، بر خود لازم می‌دانم مراتب تقدیر و سپاسگزاری خود را از جنابعالی ابراز نمایم. مایه افتخار برای مسئولین کشور است که یکی از رؤسای قوای سه گانه بیش از هشت ساعت از ساعات کاری‌اش را با نشاط، صمیمیت و سعه صدری کم نظیر به گفتگوی چالشی و انتقادی با دانشجویان فعال فرهنگی سیاسی اتحادیه‌های دانشجویی که حقیقتاً سرمایه‌های آینده انقلاب و نظام اسلامی هستند سپری نمایند.

بدون تردید این نوع جلسات و جلسات مشابه در دانشگاه‌ها می‌تواند الگویی مناسب از تعامل مسئولین نظام جمهوری اسلامی با نسل جوان انقلابی و مؤمن دانشگاهی را به نظام اسلامی ارائه نماید.

در شرایطی که دشمنان با ناکارآمد نشان دادن دستگاه‌های نظام جمهوری اسلامی قصد تخریب ارکان نظام و زمینه‌سازی فتنه‌ای جدید دارند، این نشست‌های علمی و صمیمی سرمایه اجتماعی دستگاه پرتلاش قضایی را خواهد افزود. مصرانه خواستار تداوم این نشست‌ها در میان دانشگاهیان و نخبگان علمی سیاسی دانشگاهی هستیم.

برای حضرتعالی و همکاران محترم شما سلامت و سعادت و عزت دنیا و آخرت را از خداوند متعال مسئلت می‌نمایم.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم نیوز

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *