مارک بارترا-دورتموند

طرفداری – جدایی توماس توخل از دورتموند باعث شد که مارک بارترا بزرگ ترین حامی اش را از دست بدهد. فصل گذشته بارترا در بیشتر بازی های در کنار سوکراتیس زوج خط دفاع دورتموند را تکشیل داد اما این فصل با پیوستن عمر توپراک و عملکرد ضعیف بارترا در چند بازی، مدافع سابق بارسلونا بسیار کم در ترکیب قرار گرفته است.

پیوستن پتر اشتوگر به دورتموند بیش از پیش بارترا را از ترکیب دور کرده و اکنون با پیوستن مانوئل آکانجی به نظر می رسد این مدافع اسپانیایی باید هر چه زودتر درباره آینده اش تجدید نظر کند. بیلد مدعی شده که بارترا به فسخ قرارداد و بازگشت به اسپانیا فکر می کند؛ چیزی که با توجه به شرایطش بعید به نظر نمی رسد.

دیگر مدافعی که انتظار می رود در روزهای آتی از جمع زرد و مشکی پوشان جدا شود نون سوبوتیچ است. مدافع صرب در ۲-۳ فصل اخیر دائما با مصدومیت و یا نیمکت نشینی مواجه شده و با توجه به وضع پیش آمده و جذب مدافع جدید باید پیشنهادات را بررسی کند.

از سویی دیگر دورتموند قصد دارد تابستان آینده با فعال سازی بند بازخرید، یوناتان تا را به خدمت بگیرد. یوناتان تا مدافع میانی و ملی پوش بایرلورکوزن تا ۲۰۲۰ با این باشگاه قرارداد دارد و دورتموند قصد دارد با پرداخت ۲۵ میلیون یورو، بند بازخریدش را فعال کند.

منبع: طرفداری

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *