پلی آف NBA

طرفداری- دومین تقابل تیم های بوستون سلتیکس و کلیولند کاوالیرز در مرحله فینال کنفرانس شرق با برتری ۱۰۷-۹۴ شاگردان برد استیونز به پایان رسید.

گزارش بازی

با نمایش خیره کننده لبران جیمز، کوارتر اول این مسابقه با برتری کلیولند کاوالیرز آغاز شد و در ادامه علی رغم درخشش جیلن براون، این تیم موفق شد با نتیجه ۲۷-۲۳ در کوارتر نخست به پیروزی برسد. جیمز در این تایم ۲۱ امتیاز از ۲۷ امتیاز تیمش را به دست آورد. در کوارتر دوم هم به لطف پرتاب های پیرامونی کایل کورور و کوین لاو و ادامه درخشش لبران جیمز، برتری شاگردان تایرن لو ادامه پیدا کرد تا در نهایت نیمه نخست این بازی با نتیجه ۵۵-۴۸ به سود کلیولند به پایان برسد.

لبران جیمز-کلیولند کاوالیرز-لیگ NBA-پلی آف NBA-بوستون سلتیکسدر کوارتر سوم اما روند مسابقه کاملا تغییر کرد و تیم سلتیکس با کمک تشویق طرفدارن حاضر در ورزشگاه موفق شد برای دومین در این بازی از میهمانش پیش بیافتد. در نهایت با حفظ این برتری کوارتر سوم با نتیجه ۳۶-۲۲ به سود شاگردان برد استیونز به پایان رسید. در کوارتر پایانی هم که اوج رقابت دو تیم در  این مسابقه بود، عملکرد خوب بازیکنان سلتیکس در دفاع باعث شد برتری تیمشان در مسابقه حفظ شود تا در نهایت با ثبت نتیجه ۱۰۷-۹۴، دومین مسابقه فینال کنفرانس شرق هم با پیروزی سلتیکس به پایان برسد.

لبران جیمز در این مسابقه با با کسب ۴۲ امتیاز، ۱۲ پاس و ۱۰ ریباند موفق به ثبت تریپل-دابل شد.

بازی سوم این دو تیم روز یکشنبه به میزبانی کلیولند برگزار خواهد شد.

آمار بازی

تیم بازیکن امتیاز بازیکن ریباند بازیکن پاس
کاوالیرز لبران جیمز ۴۲ کوین لاو ۱۵ لبران جیمز ۱۲
سلتیکس جیلن براون ۲۳ آل هورفورد ۱۰ مارکوس اسمارت ۹

منبع: طرفداری

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *