مهاجم آرژانتینی منچسترسیتی - منچسترسیتی - لیگ کاپ انگلستان - sergio aguero

طرفداری – تیم‌های بریستول سیتی و منچسترسیتی از ساعت ۲۳:۱۵ به مصاف هم رفتند که در نهایت این بازی با پیروزی و صعود میهمان به فینال خاتمه یافت.

مشخصات بازی

روز و تاریخ: سه شنبه، ۳ بهمن ۱۳۹۶ برابر با ۲۳ ژانویه ۲۰۱۸

تورنمنت: لیگ کاپ انگلیس فصل ۲۰۱۷/۱۸ – دور برگشت مرحله نیمه نهایی

گلزنان و دقایق: سانه (۴۳)، آگوئرو (۵۰) برای منچسترسیتی/ پک (۶۳)

گزارش بازی

دو تیم با ترکیب زیر به میدان آمدند:

ترکیب اصلی - بریستول سیتی - منچسترسیتی - لیگ کاپ انگلیس

بازی مطابق انتظار با مالکیت توپ و میدان سیتی شروع شد. تیم پپ توپ را در اختیار داشت و در تلاش بود تا هر چه زودتر گل اول را بزند و شانس‌های نصفه و نیمه‌ای هم داشت که به هر ترتیبی از دست رفت. هر چه از بازی می‌گذشت، ضدحملات بریستول خطرناک‌تر می‌شد. شوت سیلوا از زاویه بسته تنها موقعیت جدی بازی تا نیم ساعت ابتدایی بود. بازی علی‌رغم سرعت خوبی که داشت، موقعیت جدی گلزنی به خود نمی‌دید تا اینکه روی سماجت برناردو سیلوا، میهمان توسط سانه به گل نخست رسید.  

کوین دی بروین - منچسترسیتی - لیگ کاپ انگلستان

نیمه دوم را هم سیتی طوفانی شروع کرد و در همان ابتدا به گل نیز دست یافت. این بار آگوئرو بود که گل دوم و شاید تمام کننده را به ثمر رساند. بریستول پس از دریافت گل دوم دیگر چیزی برای از دست دادن نداشت و فشار حملاتش را افزایش داد و موقعیت‌هایی هم داشت که البته به نتیجه‌ای ختم نشد تا اینکه روی اشتباه استونز، میزبان توسط پک به گل نخستش دست یافت. پس از این گل سیتی به کنترل بازی روی آورد و تا حدود نسبتا زیادی هم موفق بود. بریستول به موقعیت دیگری نرسید و تنها دنیلو و گوندوعان فرصت‌های بسیار خوبی را از دست دادند. تکمیل می‌شود….

شرح گل‌ها

بریستول سیتی ۰-۱ منچسترسیتی | لروی سانه (۴۳) | سماجت برناردو سیلوا در محوطه جریمه هم از به اوت رفتن توپ جلوگیری کرد و هم به یک پاس گل برای سانه منجر شد. شوت وینگر آلمانی البته در میانه راه با برخورد به مدافع حریف وارد دروازه شد. 

بریستول سیتی ۰-۲ منچسترسیتی | سرخیو آگوئرو (۵۰) | یک ضد حمله از سوی تیم پپ که با حرکت انفرادی عالی دی بروین و پاس زیبایش به آگوئرو همراه شد تا شوت او نیز به کنج دروازه راه پیدا کند.

بریستول سیتی ۱-۲ منچسترسیتی | پک (۶۴) | روی دفع ناقص استونز، توپ به رید رسید و ارسال او را پک با ضربه سری عالی به گل نخست بریستول تبدیل کرد.

بریستول سیتی ۲-۲ منچسترسیتی | فلینت (۹۴)

خلاصه بازی

به زودی….

منبع: طرفداری

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *