غلامحسین آرام معاون فرمانداری تهران

معاون عمرانی فرمانداری تهران از بررسی طرح ترافیک جدید پیشنهادی شهرداری تهران ظرف هفته آینده در هیات تطبیق خبر داد.

غلامحسین آرام در گفت‌وگو با ایسنا، درباره برگزاری آخرین جلسه هیات تطبیق فرمانداری تهران که روز گذشته برگزار شد، گفت: در این جلسه بودجه شهرداری تهران مطرح شد و در حال حاضر بند بند این بودجه را بررسی می‌کنیم و امیدواریم هفته آینده در جلسه هیات تطبیق بتوانیم بودجه سال آینده شهرداری تهران را به صورت نهایی اعلام کنیم.

وی درباره افزایش نرخ بلیت مترو توسط شورای اسلامی شهر تهران و قیمت‌های اعلام شده در گزارش کمیسیون حمل و نقل شورا گفت: باید قیمت‌های اعلام شده نسبت به سال گذشته مورد مقایسه قرار گیرد. روال افزایش قیمت‌های بخش حمل و نقل عمومی بر اساس دو شاخص نرخ تورم و حامل‌های انرژی مورد بررسی قرار می‌گیرد.

به گفته آرام، ممکن است با توجه به اینکه نرخ تورم تا پایان سال تک رقمی می‌ماند و حامل‌های انرژی نیز در سال آینده افزایشی ندارند ما نیز در هیات تطبیق با افزایش نرخ حمل و نقل عمومی موافقت نکنیم یا اگر افزایشی داشته باشیم با در نظر گرفتن سیاست‌های دولت و در حد نرخ تورم بوده و غیر از این مورد قبول نخواهد بود.

وی تاکید کرد: البته باید منتظر نظر اعضای هیات تطبیق بمانیم و امیدوارم خروجی بررسی‌های شورا و مصوبه‌ای که در خصوص افزایش نرخ حمل و نقل عمومی است بر اساس همین شاخص‌ها بوده و با در نظر گرفتن سیاست‌های دولت باشد.

به گزارش ایسنا، اعضای شورای اسلامی شهر تهران در چهل و نهمین جلسه علنی خود موضوع افزایش نرخ بلیت مترو را مورد بررسی قرار دادند که نهایتا با اتمام وقت جلسه تصمیم گیری نهایی به جلسه آینده شورا واگذار شد.

انتهای پیام

منبع: ایسنا

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *