مهاجم آرژآنتینی بارسلونا - بارسلونا - والنسیا - کوپا دل ری

طرفداری – تیم‌های بارسلونا و والنسیا از ساعت ۰۰:۰۰ به مصاف هم رفتند که در پایان میزبان به بردی خفیف دست پیدا کرد. 

مشخصات بازی

روز و تاریخ: پنج شنبه، ۱۲ بهمن ۱۳۹۶ برابر با ۲ فوریه ۲۰۱۸

تورنمنت: فصل ۲۰۱۷/۱۸ کوپا دل ری – دور رفت مرحله نیمه نهایی

گلزنان و دقایق: سوارز (۶۷)

گزارش بازی

دو تیم با ترکیب زیر به میدان آمدند:

ترکیب اصلی - بارسلونا - والنسیا - کوپا دل ری

بارسا بازی را با مالکیت توپ بالا شروع کرد و پرس سنگینی روی بازیکنان والنسیا قرار داد. با این حال، بی دقتی در دادن پاس آخر مانع از شکل گیری شانس جدی گلزنی می‌شد. روی حرکت‌های ترکیبی مسی و آلبا چند موقعیت نصفه و نیمه خلق شد اما ثمری نداشت. چند کرنر متوالی ثمره تلاش‌های بارسا بود. والنسیا در نیمه خودش قفل شده بود اما با دفاع متراکم اجازه گلزنی به بارسا نمی‌داد. حملات متداوم و بی وقفه بارسا به نتیجه‌ای نمی‌رسید. در دقایق پایانی این نیمه والنسیا کمی جلو کشید و شوتی هم زد که خطری نبود و نیمه اول همان طور که انتظار هم می‌رفت، با تساوی بدون گل خاتمه یافت. مالکیت توپ بارسا در این نیمه ۸۰ درصد بود!

لیونل مسی - دنی پارخو - بارسلونا - والنسیا - کوپا دل ری

نیمه دوم با شوت خطرناک مسی آغاز شد. از آن سو پارخو با شوتی محکم پاسخ مسی را داد. بارسا در چند صحنه به هم ریخته نشان می‌داد و همین باعث شد تا والنسیا خطراتی روی دروازه سیلسن ایجاد کند. بالاخره کوتینیو به جای ویدال به میدان آمد. ضربه آزاد مسی هم نه قدرت و نه زاویه لازم را نداشت. حملات پر دامنه بارسا بالاخره جواب داد و سوارز روی حرکت عالی مسی گل نخست را زد. پائولینیو هم به جای راکیتیچ وارد میدان شد. شوت زیبای کوتینیو را خوامه دفع کرد. ضربه آزاد مسی این بار خطرناک‌تر راهی اوت شد. موقعیت بعدی روی شوت محکم آلکاسر خلق شد که خوامه به کرنر فرستاد. در دقایق باقی مانده هم اتفاق خاصی رخ نداد و بارسا با همان یک گل پیروز شد. بازی برگشت هفته آینده در مستایا برگزار می‌شود.

شرح گل‌ها

بارسلونا ۱-۰ والنسیا | لوییس سوارز (۶۷) | حرکت خوب از سمت چپ توپ را به مسی رساند تا حرکت او به درون محوطه جریمه و سانتر عالی او از روی دستان خوامه، در مقابل دروازه تقریبا خالی به سوارز برسد و او هم با یک ضربه سر خوب، گل نخست را بزند. 

خلاصه بازی

 

منبع: طرفداری

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *