مدافع کلمبیایی پالمیراس - پالمیراس

طرفداری – بارسلونا قصد دارد پیش از نهایی کردن انتقال یری مینا در ژانویه، در صورت امکان یک مدافع با تجربه را برای نیم فصل و به صورت قرضی به خدمت بگیرد.

به گزارش mundodeportivo، ماسکرانو طبق توافقات انجام شده در پایان ژانویه با رقمی نزدیک به ۱۰ میلیون یورو از بارسا جدا می‌شود و طبعا باشگاه باید به دنبال جایگزین باشد. از همین رو، یری مینا گزینه نخست بارسا برای جایگزینی ماسکرانوست اما باشگاه سعی دارد گزینه دیگری را هم امتحان کند. بنا به دلایلی چون لزوم مذاکره دوباره با پالمیراس برای انتقال مینا در ژانویه که باعث می‌شود هزینه جذب او از رقم فروش ماسکرانو بیشتر شود؛ اشغال کردن یکی از سهمیه‌های بازیکنان خارجی آن هم به عنوان مدافع چهارم و در نهایت، بی تجربگی و هماهنگ نبودن با فوتبال اروپا و به خصوص بارسلونا، فعلا تصمیم بر این شده تا قبل از اقدام برای خرید یری مینا، باشگاه به دنبال یک مدافع با تجربه اروپایی بگردد.

شرایط درخواستی بارسا هم برای این مدافع جالب است. بارسا این بازیکن را تنها برای نیم فصل آن هم به صورت قرضی می‌خواهد و به دنبال بازیکنی است که بتواند در لیگ قهرمانان اروپا نیز به میدان برود و ترجیحا راست پا باشد. تاکنون تماس‌ها و تلاش‌های باشگاه به نتیجه‌ای نرسیده چون همه آنهایی که شرایط مورد نظر را دارند، درخواست قراردادی یک و نیم ساله کرده‌اند. بدون بند خرید اجباری. پیدا کردن چنین گزینه‌ای در ژانویه کار بسیار دشواری است. هر چند که رابرت فرناندز از چند روز پیش کارش را شروع کرده است.

البته عملکرد عالی و فراتر از انتظار توماس فرمائلن در یک ماه اخیر نیز باعث شده تا شانس خرید یری مینا در ژانویه افزایش پیدا کند. چه یری طبق برنامه از روز اول مدافع چهارم خواهد بود و فشار چندانی مگر در شرایط اضطراری احساس نخواهد کرد. 

منبع: طرفداری

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *