بسکتبال NBA

طرفداری – شب گذشته و در ادامه رقابت های NBA  تیم اوکلاهاما تاندر که طی مدت اخیر به فرم خوبی رسیده بود این بار در خانه برابر میلواکی در دیداری نزدیک تن به شکست ۹۵-۹۷ داد.

مسابقه دو تیم در حالی در سالن Chesapeake Energy Arena در شهر اوکلاهاما آغاز شد که میلواکی از همان ابتدا بسیار مقتدرانه کار را آغاز کرد. حملات خوب و موثر این تیم در کنار دفاع آشفته تاندر عاملی بود تا میلواکی در تایم اول با نتیجه ۳۸-۱۸ به برتری دست پیدا کند. در ادامه اما این تاندر بود که به روند بازی بازگشت. در کوارتر دوم میزبان ۲۶-۲۰ به برتری دست یافت.

با شروع نیمه دوم مسابقه عملکرد تاندر بهتر هم شد. امتیازت متوالی راسل وستبروک و پرتاب های کم نقص این ستاره تاندر عاملی بود تا میزبان در تایم سوم هم ۲۳-۱۵ پیروز بشود. تایم حساس پایانی با حملات تاندر شروع شد و در سراسر کوارتر هم ادامه داشت اما در سوی دیگر هم بازی خوب آنتتکومپو زیر سبد اوکلاهاما اجازه نداد تا میزبان اختلاف را جبران کند. در نهایت تایم آخر ۲۸-۲۴ به سود تاندر خاتمه یافت اما این ملیواکی بود که در این دیدار بیرون از خانه به برد دست پیدا کرد. این شانزدهمین باخت تاندر و نوزدهمین برد ملیواکی باکس بود.

آمار بازی
تیم بازیکن امتیاز بازیکن ریباند بازیکن پاس
اوکلاهاما تاندر وستبروک ۴۰ وستبروک ۱۴ وستبروک ۹
میلواکی باکس آنتتکومپو ۲۳ آنتتکومپو ۱۲ آنتتکومپو ۶

 

منبع: طرفداری

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *