بروسیا دورتموند - بحران - پیتر بوش - اختلاف

طرفداری- مدتی پس از اخراج کادر فنی پیتر بوش، هندی کروژن، دستیار این سرمربی هلندی، برخی مسائل پشت پرده تیم را آشکار کرده است.

به گزارش spox، کروژن در مصاحبه با یک مصاحبه هلندی، وضعیت بروسیا دورتموند هنگام بحران را تشریح کرده است. او روبرگرداندن سوکراتیس و مصدومیت پیشچک را از دلایل بحران دانست:

سوکراتیس کاپیتان دوم تیم است، از او انتظار بیشتری داشتیم اما ما را ترک کرد. پیشچک هم پس از مصدومیت در سراشیبی کامل قرار گرفت.

کروژن درخصوص تعداد زیاد بازیکنان دورتموند اضافه کرد:

در تابستان می‌توانستیم بازیکنان بیشتری را بفروشیم اما می‌خواستیم که بیش‌تر از تیم بدانیم. باید بازیکنانی را پیدا می‌کردیم که کاملا مناسب تیم هستند. قرار بود در زمستان دو مدافع مرکزی و یک مهاجم بخریم، این تمام ماجرا است.

دستیار پیتر بوش اختلافات داخل تیم را تایید کرد:

دروازه‌بان و مدافعان از ما راضی نبودند، اما بازیکنان هجومی سبک ما را درک کرده بودند و خواهان ادامه آن بودند. ما ۲۷ بازیکن در ترکیبمان داشتیم، عدد بزرگیست. تنها یازده بازیکن داخل زمین می‌رفتند و باقی استراحت. همین موضوع سبب تشنج در تیم و دسته دسته شدن بازیکنان شد.

برای مدت طولانی نتایج عالی کسب کردیم. بیشتر اعضای تیم خواهان ادامه حضور ما بودند، اما زمانی که شش بازی بدون پیروزی دارید، انتظار قطع همکاری می‌رود. باشگاه برای مدت طولانی به ما هشدارباش داده بود.

منبع: طرفداری

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *