امیر نصیرزاده معاون هماهنگ کننده ارتش

به گزارش گروه دفاعی خبرگزاری تسنیم، امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده جانشین فرمانده نیروی هوایی ارتش در مراسم جشن سردوشی دانشجویان وظیفه  که بعد از ظهر امروز با حضور جمعی از فرماندهان، مسئولین و خانواده دانشجویان در فرماندهی آموزش‌های هوایی شهید خضرایی برگزار شد گفت: سربازان زیر ساخت اصلی نیروهای مسلح هستند و هر کشوری هم در زمان صلح و هم در زمان جنگ به وجود سرباز نیاز دارد.

وی با اشاره به فرمایش حضرت امام خمینی(ره) که فرمودند "خدمت سربازی از عبادات است" افزود: فرمایش امام راحل در مقام یک مرجع تقلید و ولی فقیه دارای پشتوانه دینی و فقهی است و بر این اساس  خدمت سربازی قطعا از عبادات است.

جانشین فرمانده نیروی هوایی ارتش خطاب به دانشجویان وظیفه تصریح کرد: دشمنان از بدو پیروزی انقلاب اسلامی ایران به دنبال ضربه زدن به کشورمان بودند ولی به دلیل هوشیاری مردم عزیز و اقتدار نیروهای مسلح که به پشتوانه شما عزیزان حاصل شده است، همواره در این عرصه شکست خورده و نقشه هایش نقش بر آب شده است.

وی ضمن تجلیل از یاد و خاطره سربازان شهید دفاع مقدس بیان داشت: در ۸ سال دفاع مقدس سربازان عزیز این کشور دوشادوش دیگر رزمندگان، برگ‌های زرینی به افتخارات ایران اسلامی افزودند و موجب سربلندی این مرز و بوم شدند.

امیر نصیرزاده گفت: در زمان صلح و در مواقع نیاز و بحران ها، سربازان غیور ایران اسلامی به یاری مردم شتافتند، همچنان که در زلزله اخیر کرمانشاه، سربازان  عزیز در یاری به  هم میهنان از هیچ کوششی فروگذار نکرده و افتخار آفرینی کردند.

جانشین فرمانده نیروی هوایی ارتش در پایان سربازان را به کسب تجربیات و مهارت‌های لازم برای ورود به عرصه بعدی زندگی و همچنین فراگیری معنویت و بصیرت لازم برای خدمت به نظام مقدس اسلامی سفارش کرد. 

در پایان این مراسم دانشجویان وظیفه ضمن قرائت سوگندنامه و  اخذ سردوشی، از مقابل جایگاه رژه رفتند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم نیوز

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *