آخرین خبرها

یوونتوس - سری آ - ایتالیا

طرفداری – از چارچوب مرحله یک هشتم نهایی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا در دور رفت، سه شنبه شب یوونتوس از ساعت ۲۳:۱۵ میزبان تاتنهام خواهد بود. ماسیمیلیانو الگری در کنفرانس خبری پیش از بازی گفت:

به طور واضح خوشحال خواهیم شد که گل نخوریم و با کلین شیت بازی را تمام کنیم. فردا بازی کاملا متعادلی را شاهد خواهیم بود. همه چیز ۵۰-۵۰ است. بنابراین فردا باید تمرکز کامل داشته باشیم و بسیار مراقب باشیم. باید با مغز و تکنیکمان بازی کنیم زیرا تیم آنها فیزیکی است. بنابراین باید در مالکیت توپ بسیار مراقب باشیم و اگر می خواهیم صعود کنیم، باید در لندن هم  در بازی برگشت، بسیار خوب بازی کنیم. 

باشگاه پیشرفت زیادی داشته و تیم هم از نظر اعتماد به نفس در اروپا به طور خاص، نتایج مهمی کسب کرده و دستاوردهای بزرگی داشته است. بازیکنان در سه سال اخیر دو بار به فینال رسیده اند و این بسیار مهم است. همیشه گفته ام که رئال مادرید تنها تیمی است که در سال های اخیر در لیگ قهرمانان بهتر از یوونتوس کار کرده است. اینکه در سطح تیم های بزرگ اروپا مانند بارسلونا و بایرن مونیخ بمانیم، برای یوونتوس بسیار مهم است. 

این پروسه ای نیست که امسال در اروپا به پایان برسد زیرا همیشه گفته ام که هدف یوونتوس پیشرفت و ادامه روند صعودی است. رئال مادرید و پاری سن ژرمن با هم بازی دارند. یوونتوس تاتنهام هم به مصاف هم می روند. دو تیم بزرگ در این مرحله حذف می شوند. بنابراین خیلی مهم است که در این مرحله حضور داریم و بعد شاید به یک چهارم نهایی، نیمه نهایی و حتی فینال برسیم اما قطعا عزت نفس ما پیشرفت زیادی کرده است. 

فردا باید بازی بی نقصی از نظر تاکتیکی انجام دهیم زیرا اگر فقط روی جنبه فیزیکی توجه کنیم، به زحمت می افتیم. باید از نظر تاکتیکی به سختی کار کنیم و به سبکی بازی کنیم که نقطه ضعف آنها در آنجاست. 

بلیز ماتویدی در این بازی غائب است. چه بازیکنی را به جای او به میدان می فرستید؟

قطعا یک نفر به جای بلیز به میدان می رود زیرا باید با ۱۱ بازیکن بازی کنیم اما بازیکنی با خصوصیات متفاوت خواهد بود. ما همچنین می خواهیم سبک بازی خود را با توجه به  مهارت های خاص بازیکنانی که داریم، انتخاب کنیم. می دانیم که باید ۱۸۰ دقیقه با تاتنهام بازی کنیم. نقاط ضعف تاتنهام را می دانیم و همچنین از توانایی های آنها آگاهیم. باید با شخصیت بالایی بازی کنیم و از مغزمان استفاده کنیم. باید بدانیم که در برخی دقایق به سختی هایی می خوریم زیرا چهار بازیکن تهاجمی آنها کیفیت بالایی دارند و ارسال های خطرناکی روی دروازه می فرستند. این چیزی است که ما باید به آن توجه داشته باشیم. 

کلودیو مارکیزیو مرا متقاعد کرده و بنتانکور هم کاملا مرا متقاعد کرده است. همچنین استورارو هم حضور دارد که می تواند در پست ماتویدی بازی کند و او قطعا شبیه ترین بازیکن ما به ماتویدی است. اگر نه، باید سیستم بازی خود را تغییر دهیم یا حداقل در آن پست از بازیکنانی با خصوصیات متفاوت استفاده کنیم. همه چیز به بازیکنان بستگی دارد. باید ببینیم فردا، زمانی که از خواب بیدار می شوم چه احساسی دارم. بنابراین به طور اساسی همه چیز به ساعت من بستگی دارد. فکر نکنید من امشب نمی خوابم. می توانم به شما اطمینان بدهم که امشب کامل می خوابم. 

هری کین بهتر است یا گونزالو هیگواین؟

چه سوالی! البته که هیگواین (در حال خنده). با این حال هری کین هم بازیکن واقعا بزرگی است. خیلی قدرتمند، خیلی خوب. واقعا همینطور است. 

منبع: طرفداری

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *