بوندسلیگا - دورتموند - اولین بازی اشتوگر - پیروزی دورتموند در مقابل ماینتس

طرفداری– دورتموند، سه شنبه شب به مصاف ماینتس رفت. این بازی که نخستین تجربه مربی گری پیتر اشتوگر در بروسیا دورتموند بود با نتیجه ۲-۰ به سود زردپوشان وستفالن به پایان رسید.

پیتر اشتوگر پس از بازی در مصاحبه با اسکای گفت:

ما همگی از این پیروزی شادمان هستیم. مهم ترین چیز این بود که این جا موفق به انجام کاری(کسب پیروزی) شدیم. بازی برای ما سخت شد اما نیمه اول عادلانه بود. در بین دو نیمه در خصوص چند چیز که می خواستیم تغییر کنند، صحبت کردیم؛ سپس در نیمه دوم بسیار بهتر عمل کردیم. توانایی کنترل بازی را داشتیم و حتی می توانستیم کار را زودتر از این تمام کنیم.

وی در ادامه گفت:

در برهه هایی نشان دادیم که می توانیم فوتبال واقعا خوبی ارائه دهیم. در مجموع، خیلی راضی هستیم. هدف من این است که بهترین بهره را از کیفیت بازیکنان ببریم. مربی گری در بروسیا دورتموند، فرصت و چالش بزرگی است. من همچنین خوشحالم که اولین پیروزی ام در این فصل را کسب کردم(اشاره به این که این فصل با کلن در هیچ مسابقه ای پیروز نشد). 

اشتوگر با اشاره به سرمربی سابق بروسیا دورتموند، پیتر بوش، گفت:

من تنها به اندازه ۲-۳ روز از تیم شناخت دارم. همکار من، پیتر بوش، باید خوب کار کرده باشد؛ هیچ کس از او بد نمی گوید. بخشی از این پیروزی متعلق به پیتر بوش است! برای او آرزوی بهترین ها را دارم.

منبع: طرفداری

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *