Luciano Spalletti - ایتالیا - اینتر

طرفداری– اینتر در لحظاتی پایانی، برد برابر اسپال را با مساوی عوض کرد. به گزارش وب سایت اینتر، لوچانو اسپالتی پس از بازی در کنفرانس خبری به خبرنگاران گفت:

وقتی در لحظات پایانی چنین گلی می خورید، بدیهی است که کامتان تلخ می شود. حتی اگر بازی را هم می بردیم، همچنان نقاطی بود که نتوانستیم از قدرتمان در آن استفاده کنیم. ما باید در نحوه واکنشمان، تعادل را پیدا کنیم. باید از نظر ذهنی همه مثل هم باشیم. قفل دروازه حریف را شکستیم، موقعیت داشتیم که اختلاف را دو برابر کنیم اما در پایان، روان عمل نمی کردیم. 

اسپالتی ادامه داد:

وقتی که بازی فیزیکی شد، در سطح آنها نبودیم. وقتی چنین نتایجی را می گیرید، قطعا چیزی کم است اما دقیقا مشخص نیست آن چه چیزی است. برخی مواقع خوب کار می کنیم و برخی مواقع نه. باید به سختی تلاش کنیم و نشان دهیم دقیقا چه تیمی هستیم. در پیدا کردن فضا مشکل داشتیم و توپ را آرام جابجا می کردیم. حتی اگر ممکن بود باید در استفاده از کیفیتمان، تصمیمات بهتری می گرفتیم. در پایان نتوانستیم با شرایط کنار بیاییم و کنترل بازی را در اختیار بگیریم. باید بهتر کار کنیم و راه حل های بیشتری را بدون ترسو شدن، پیدا کنیم. وضعیتِ کنونی قاعدتا به ما کمک نمی کند زیرا ناچارمان می کند تحت فشار بازی کنیم و شرایط را برای تصمیم گیری سخت می کند. اما در هر صورت به نیرو و اعتماد به نفس بیشتری نیاز داریم. نیاز به واکنشی قوی داریم.

منبع: طرفداری

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *