BARCELONA-بارسلونا-مدافع-فرانسه

طرفداری – این احتمال وجود دارد که ساموئل اومتیتی، مدافع بارسلونا پس از چندین هفته دوری از میادین به دلیل مصدومیت، به بازی یکشنبه مقابل رئال بتیس برسد.

به گزارش موندو دپورتیوو، اومتیتی ۲۴ ساله بیش از ۴۰ روز است که نمی‌تواند بازی کند. آسیب دیدگی زانوی او به شکلی بود که در صورت وارد کردن فشار بیش از حد، می‌توانست حتی ادامه فوتبال این بازیکن را در هاله‌ای از ابهام قرار بدهد. حتی بارسلونا در ابتدا حاضر نمی‌شد احتمال جراحی زانوی اومتیتی را رد کند. با این حال برنامه مخصوصی که برای ریکاوری او تدوین شد، با تلاش خود اومتیتی خیلی خوب جواب داد و همان طور که چندی پیش کادر پزشکی بارسا به همتای خود در تیم ملی فرانسه اطمینان داده بود، اومتیتی بدون جراحی به میادین برمی‌گردد.

در واقع ساموئل چند روزی می‌شود که در تمرینات گروهی حاضر است و بدون هیچ مشکلی در کنار دیگر هم تیمی‌هایش تمرین می‌کند. اومتیتی می‌خواهد همین حالا چراغ سبز پزشکان را دریافت کند و به بازی با رئال بتیس برسد. کادر فنی هم از عملکرد اخیر اومتیتی در تمرینات راضی است اما حالا دیگر همه چیز به تصمیم والورده و البته کادر پزشکی بستگی دارد که به اومتیتی اجازه بازی در این هفته را بدهند یا دو هفته دیگر هم به این مدافع برای ریکاوری فرصت داده شود. 

باید دید والورده نهایتا چه تصمیمی می‌گیرد. بعید است با توجه به آمادگی لنگلت، والورده روی اومتیتی ریسک کند. همین شرایط را مسی هم دارد که البته احتمال بازی کردن او مقابل بتیس بیشتر از اومتیتی است.

منبع: طرفداری

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *