آتالانتا - سری آ

طرفداری- پس از انتقال دوان زاپاتا به آتالانتا، آندره آ پتانیا در راه خروج از برگامو قرار دارد. اسپال با این باشگاه و بازیکن به توافق رسیده است و این انتقال می تواند به زودی نهایی شود. این درحالی است که پتانیای ۲۳ ساله در یک سال اخیر به همه تیم های بزرگ ایتالیا لینک شد اما ظاهرا روند پیشرفت او مطابق انتظار پیش نمی رود.

به نقل از وبسایت جانلوکا دی مارتزیو، اسپال و آتالانتا بر سر انتقال آندره آ پتانیا به توافق رسیده اند و این بازیکن تمرینات تیم گاسپرینی را ترک کرده تا راهی اسپال شود. این باشگاه برای انتقال قرضی پتانیا ۳ میلیون یورو می پردازد و خرید او در تابستان آینده با ۱۲ میلیون یورو اجباری خواهد بود مگر اینکه اسپال به سری بی سقوط کند. پتانیا در هر فصل ۱٫۳ میلیون یورو می گیرد که با پاداش ها، دستمزدش می تواند به مراتب بیش از این باشد. جنوا هم با همین شرایط به دنبال جذب این بازیکن بود اما آنها خواستار بند خرید اختیاری بودند.

نکته جالب در مورد آندره آ پتانیا اینکه پدربزرگ او در دهه ۶۰ میلادی، سرمربی اسپال بوده است؛ فابیو کاپلو و ادواردو رجا در آن زمان زیر نظر این مربی کار کرده اند. حالا دو نسل بعد، خانواده پتانیا بازهم در اسپال نماینده خواهد داشت. پتانیا محصول آکادمی میلان است که پس از قرض داده شدن به چندین باشگاه سرانجام در سال ۲۰۱۶ به آتالانتا پیوست اما این مهاجم برای تیم گاسپرینی در ۷۵ بازی فقط ۱۱ گل به ثمر رساند تا عملکرد قابل ملاحظه ای نداشته باشد.

منبع: طرفداری

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *