حسین کمالی

حسین کمالی رئیس دوره‌ای شورای هماهنگی اصلاحات در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری تسنیم، درباره لایحه بودجه ۹۷ و بررسی‌های صورت گرفته توسط مجلس شورای اسلامی در هفته گذشته، اظهارداشت: امسال بودجه در شرایط خاصی تنظیم شده است. اول اینکه منابع محدود است در حالی که شرایط ساخت‌ و ساز و فعالیت‌های عمرانی به شکلی است که اعتبارات بیشتری را طلب می‌کند.

  • بیشتر بخوانید

طرح جدید کواکبیان برای اصلاح‌طلبان در چه مرحله‌ای است؟

رئیس خانه احزاب تصریح کرد: همین طور برای افزایش قیمت‌ها هم محدودیت‌هایی وجود دارد که توان خرید مردم را تحت تاثیر قرار می‌دهد لذا باید به شکلی تصمیم گیری شود تا همه عوامل در آن در نظر گرفته شود.

دبیرکل حزب اسلامی کار، عنوان کرد: فکر می‌کنم بودجه‌ای که از مجلس بیرون می‌آید منطبق با شرایط امروز کشور خواهد بود.

وی همچنین در مورد فعالیت‌های شورای هماهنگی اصلاحات در این هفته‌ها، گفت: در این شورا در حال بررسی پارلمان اصلاحات هستیم همچنین شورای هماهنگی به زودی نظر خود را در مورد ادامه یا عدم ادامه کار شورای سیاست گذاری اعلام خواهد کرد.

به گزارش تسنیم، اخیراً طرحی از طرف مصطفی کواکبیان به نام "پارلمان اصلاحات" ارائه شده تا جایگزین شورای سیاست‌گذاری اصلاح طلبان شود.

شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان متشکل از نمایندگان احزاب اصلاح‌طلب و برخی شخصیت‌های حقیقی تشکیل شده و ریاست آن را محمدرضا عارف رئیس فراکسیون امید مجلس به‌عهده دارد. عملکرد این شورا مورد انتقاد برخی احزاب اصلاح‌طلب از جمله حزب مردم‌سالاری، اعتماد ملی و اراده ملت است که منجر به ارائه دو لیست در انتخابات شوراهای پنجم توسط اصلاح‌طلبان شد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم نیوز

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *